Domácí péče DOM/WIN

Demoverze programu ke stažení ZDE

Dokumentace k programu ke stažení ZDE

Program Domácí péče (dále jen DOM) je určen k vedení administrativy agentury domácí péče na počítačích s operačním systémem Windows XP/Vista/7. Program pracuje pod databázovým systémem Visual FoxPro 9.0, který je součástí dodávky (modul RunTime). Program DOM je možné provozovat jak samostatně, tak jako součást integrovaného systému, kde jsou k dispozici další agendy - účetnictví (PUC), personalistika a mzdy (PAM), aj.

Program DOM umožňuje vedení osobních údajů pacientů, včetně hlavní a dalších diagnóz, ošetřujícího lékaře, zdravotní pojišťovny atd. Zároveň program slouží k zadávání zdravotních výkonů, které byly u daného pacienta v rámci jednotlivých dnů a měsíců provedeny. Sleduje se zde časová návaznost prováděných výkonů sestry, je možné zpracovat i plán výkonů sestry. Program rovněž umožňuje tisk "Poukazu na ošetření DP a FT"

Program DOM ze zadaných výkonů vytváří dávky s poskytnutou zdravotní péčí a jízdami pro zdravotní pojišťovny. Následně je možné provádět tisky s vyhodnocením poskytnuté péče v Kč i v čase podle různých kritérií.

Program DOM je dodáván i v síťové verzi pro větší firmy.